O nas

„Jesteśmy z Wami już 10 lat”

Produkujemy ogrodzenia oraz bramy od 2004 roku. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas dekady działalności jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Jakość, solidność oraz trwałość naszych ogrodzeń to nasze główne atrybuty. Naszym najlepszym świadectwem jest nasza praca. Dzięki pozytywnym opiniom setek zadowolonych klientów jesteśmy lokalnym liderem w tej branży. W dzisiejszych czasach ważnym czynnikiem jest również cena. Zadzwoń bądź napisz i sprawdz jak bardzo konkurencyjne są nasze ceny.

 

Montaż

Ogrodzenia i bramy mogą na życzenie klienta zostać profesjonalnie zamontowane przez nasz zespół montażowy. Jest to wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem.

 

Dowóz

Zakupione u nas produkty dowozimy we wskazane przez klienta miejsce. Uwaga! Przy niewielkiej odległości bądź odpowiednio dużym zamówieniu dowóz jest gratis.

Obszar działalności

Wykonujemy montaż ogrodzeń na terenie całego województwa Dolnośląskiego m. in.:

 

Gwarancja

Jesteśmy całkowicie pewni jakości oraz trwałości montowanych przez nas ogrodzeń oraz bram dlatego dajemy na nie 24 m-cy gwarancji. Jest to rzadkość w tej branży (zazwyczaj gwarancja jeśli jest wynosi 12 miesięcy)

Montaż

Dowóz

Obszar działalności