O nas

Produkujemy ogrodzenia oraz bramy od 2004 roku. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas dekady działalności jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom.

Czytaj więcej

Ogrodzenia/bramy

Ogrodzenia, bramy, siatka ogrodzeniowa (pleciona), panele ogrodzeniowe, siatka posadzkowa zgrzewana (zbrojeniowa), siatka leśna i inne…

Czytaj więcej

Gwarancja

Jesteśmy całkowicie pewni jakości oraz trwałości montowanych przez nas ogrodzeń oraz bram dlatego dajemy na nie 24 m-cy gwarancji.

Czytaj więcej

Montaż

Na życzenie klienta wykonujemy montaż ogrodzeń oraz bram. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Czytaj więcej

Dowóz

Zakupione u nas produkty dowozimy we wskazane przez klienta miejsce. Uwaga! Przy niewielkiej odległości bądź odpowiednio dużym zamówieniu dowóz jest gratis.

Czytaj więcej

Obszar działalności

Montujemy ogrodzenia na Dolnym Śląsku m. in.: Wrocław, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Wołów, Oborniki Śląskie, Miękinia, Kostomłoty, Prochowice, Kąty Wrocławskie, Malczyce, Lubin, Legnica i inne.

Czytaj więcej

Dojazd

Uwaga!!! Wpisując nasz adres w mapach Google bądź urządzeniu GPS możesz trafić w niewłaściwe miejsce. Jest tak ponieważ pod pocztę w Środzie Śląskiej (55-300) podlegają aż 3 ulice Leśne (jest jeszcze w Szczepanowie i Ciechowie). Nasza lokalizacja pokazana jest na mapie poniżej. Wystarczy, że w urządzeniu GPS wpiszesz odpowiednie współrzędne 51.158719, 16.584790.